Over ons

Neem contact met ons op tijdens werkdagen van 08:30 uur tot 17:00 uur

"

Leuk dat u zich interesseert voor onze dienstverlening.

 Wij zijn een kleinschalig administratiekantoor in het centrum van Gouda. Sinds mei 2013 voeren wij een financieel dienstverlenend kantoor aan de Westhaven 37 te Gouda, gevestigd in het oude postkantoor.

Bij ons staat u als klant centraal. Ons motto luidt dan ook “Aandacht voor ú als ondernemer”. Wij streven er naar u zoveel mogelijk datgene te laten doen waar uzelf goed in bent; het ondernemen, en uw financiële en administratieve zaken door ons in goede banen te laten leiden.

Wij zijn kleinschalig maar erg flexibel, transparant, laagdrempelig en kundig maar vooral bereid met u mee te willen denken.

Het team.

RICHARD STOPPELENBURG MSc

Directeur, eigenaar
Richard@stoppelenburg-fd.nl

DORINE STOPPELENBURG-GROENEWEG

Directrice, eigenaar, salarismedewerker
Dorine@stoppelenburg-fd.nl

NEELE VAN GENT

Assistent–Accountant
Neele@stoppelenburg-fd.nl

PETER VAN RHEE

Assistent–Accountant
Peter@stoppelenburg-fd.nl

MARIEKE DE BLECOURT

Assistent–Accountant, Salarismedewerker
Marieke@stoppelenburg-fd.nl

MAX RAPIS

Administratief Medewerker
Max@stoppelenburg-fd.nl

Word jij onze nieuwe collega?

Bekijk onze openstaande vacatures

Vacature(s)

Hieronder vind je al onze actuele reguliere en stage vacatures. Klik op de vacature voor meer informatie.

Assistent – Accountant
(
fulltime / parttime)

Administratief Medewerk(st)er
(
fulltime)

Benieuwd wat we voor u kunnen betekenen?