Over ons

Neem contact met ons op tijdens werkdagen van 08:30 uur tot 17:00 uur

"

Leuk dat u zich interesseert voor onze dienstverlening.

Wij zijn een kleinschalig administratiekantoor in het gezellige Reeuwijk. Sinds mei 2013 voeren wij een financieel dienstverlenend kantoor, welke per 24 april 2023 gevestigd is op de Leeghwaterstraat 21 in Reeuwijk.

Bij ons staat u als klant centraal. Ons motto luidt dan ook “Aandacht voor ú als ondernemer”. Wij streven er naar u zoveel mogelijk datgene te laten doen waar uzelf goed in bent; het ondernemen, en uw financiële en administratieve zaken door ons in goede banen te laten leiden.

Wij zijn kleinschalig maar erg flexibel, transparant, laagdrempelig en kundig maar vooral bereid met u mee te willen denken.

Het team.

Richard Stoppelenburg

RICHARD STOPPELENBURG MSc

Directeur, eigenaar
Richard@stoppelenburg-fd.nl

Dorine Stoppelenburg

DORINE STOPPELENBURG-GROENEWEG

Directrice, eigenaar, salarismedewerker
Dorine@stoppelenburg-fd.nl

Marieke De Blecourt
MARIEKE DE BLECOURT

Assistent–Accountant, Salarismedewerker
Marieke@stoppelenburg-fd.nl

Peter van Rhee
PETER VAN RHEE

Assistent–Accountant
Peter@stoppelenburg-fd.nl

Omar Shehada
OMAR SHEHADA

Administratief medewerker
Omar@stoppelenburg-fd.nl

Jing Wan

JING WAN

Assistent- Accountant
Jing@stoppelenburg-fd.nl

Joram Boerrigter

JORAM BOERRIGTER

Administratief medewerker

Roos Stoppelenburg

ROOS STOPPELENBURG

Administratief medewerkster

Sam Kantoorhond

LABRADOODLE SAM

Kantoorhond

Word jij onze nieuwe collega?

Bekijk onze openstaande vacatures

Vacature(s)

Hieronder vind je al onze actuele reguliere en stage vacatures. Klik op de vacature voor meer informatie.

Senior (assistent) accountant

Assistent Accountant (16-40 uur)

Junior Salarisadministrateur

Benieuwd wat we voor u kunnen betekenen?